دکتر عبدالصمد احمدوند

وب سایت تخصصی ایمنی، بهداشت ، محیط زیست (HSE)

دکتر عبدالصمد احمدوند
خانه | موضوعات | موضوعات بهداشت | ارگونومي | برگزاري نخستين سمينار ارگونومي

برگزاري نخستين سمينار ارگونومي

نویسنده
برگزاري نخستين سمينار ارگونومي برگزاري نخستين سمينار ارگونومي

شرکت پارس خودرو - باکيفيت ترين خودروساز کشور - ميزبان نخستين سمينار تخصصي ارگونومي در صنايع خودروسازي شد. به گزارش روابط عمومي شرکت پارس خودرو، اولين سمينار تخصصي ارگونومي در صنايع خودروسازي با هدف بهره گيري شرکت هاي خودروساز از فعاليت هاي ارگونومي يکديگر و انتقال تجربيات در جهت حفظ و صيانت از ثروت هاي انساني با حضور مديران ايمني و بهداشت کار شرکت هاي سايپا، ايران خودرو، سايپاپرس، سايپاکاشان، سايپاديزل، مگاموتور، زامياد، بهمن موتور، ايران خودرو خراسان و مديران ارشد شرکت پارس خودرو برگزارشد.

برگزاري نخستين سمينار تخصصي ارگونومي در صنايع خودروسازي در پارس خودرو

 شرکت پارس خودرو - باکيفيت ترين خودروساز کشور - ميزبان نخستين سمينار تخصصي ارگونومي در صنايع خودروسازي شد. به گزارش روابط عمومي شرکت پارس خودرو، اولين سمينار تخصصي ارگونومي در صنايع خودروسازي با هدف بهره گيري شرکت هاي خودروساز از فعاليت هاي ارگونومي يکديگر و انتقال تجربيات در جهت حفظ و صيانت از ثروت هاي انساني با حضور مديران ايمني و بهداشت کار شرکت هاي سايپا، ايران خودرو، سايپاپرس، سايپاکاشان، سايپاديزل، مگاموتور، زامياد، بهمن موتور، ايران خودرو خراسان و مديران ارشد شرکت پارس خودرو برگزارشد. در اين سمينار مديرعامل گروه خودروسازي سايپا طي پيامي اهميت موضوع ارگونومي در صنايع خودروسازي در سطح دنيا را يادآورشد و دقت در طراحي، اجرا و تغييرات ايستگاه هاي کاري را جهت تسهيل فعاليت هاي نيروي انساني در صنعت خودروسازي ضروري دانست. وی داشتن نيروي انساني خلاق، سالم و توانا جهت توليد محصولات درخور شان مردم ايران را جزء باورهاي خود دانست و هدف از برگزاري اين سمينار را نهادينه شدن فرهنگ ارگونومي و افزايش سلامت و نشاط کارکنان و مرتفع شدن بسياري از مشکلات موجود در خطوط توليد بيان کرد.

در ادامه مهندس احمدوند مدير ايمني , بهداشت , محیط زیست (HSE) شرکت پارس خودرو و دبير اجرايي اين سمينار با اشاره به اهميت حفظ و نگهداري نيروي انساني در صنايع افزود: از سه ديدگاه اخلاقي و انساني، قوانين و مقررات وضع شده و نگاه به توسعه پايدار، نگهداشت سلامت افراد بسيار حائز اهميت است و انسان به عنوان محور و مبنا و سرمايه اصلي تحقق توسعه پايدار است. وي با اشاره به اين نکته که بايد با برگزاري جلسات تخصصي و سمينارهاي سالانه به حل مشکلات ارگونومي در بين شرکت هاي خودروساز سرعت بخشيد، تاکيدکرد: هدف از برگزاري اين سمينار علمي و تخصصي ارائه دستاوردهاي ارگونومي در بين شرکت هاي خودروساز، ايجاد زبان مشترک در زمينه هاي ارزيابي و شناسايي مداخلات ارگونوميکي و حرکت به سمت تامين، افزايش و ارتقاي سلامت و کيفيت کار و زندگي ثروت هاي انساني است. در اين سمينار که با حضور اساتيد دانشگاه هاي  علوم پزشکی شهيد بهشتي و تهران برگزارشد، دستاوردهاي به دست آمده در ساير شرکت هاي خودروسازي در حوزه ارگونومي ارائه و بررسي شد و در پايان از مديران و کارگران برتر شرکت پارس خودرو در حوزه ايمني و ارگونومي تقدير به عمل آمد.

اشتراک گذاری در: Post on Facebook Facebook Twitter Twitter

اطلاع از بازخورد نظرات نظرات (0 تاریخ ارسال)

مجموع: | در حال نمایش:

نظر خود را ارسال کنید

  • پر رنگ
  • مورب
  • زیر خط
  • کاما

لطفا کد داخل عکس را وارد نمایید:

Captcha
  • ارسال به یک دوست ارسال به یک دوست
  • نسخه قابل چلپ نسخه قابل چلپ
  • نسخه متنی نسخه متنی

برچسب های مشابه:

هیچ برچسبی برای این موضوع ثبت نشده است

امتیاز این موضوع

0